• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Зупинка "Педагогічний університет" На реалізації

Доданий
15.04.2018
Номер
99
Транспорт

Реконструкція зупинки громадського транспорту "Педагогічний унверситет". Пропонується тематична модернізація відповідної зупинки. До проекту додається 3D-візуалізація.

Автор проекту
Олександр
Олександр Павленко
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Гетьманська (Леніна), 20, Мелітополь

Опис

Проблема

На сьогоднішній день зовнішній вигляд зупинки громадського транспорту по вулиц Гетманській, м'яко кажучи, залишає бути кращим. Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького - це університет європейського рівня, який входить до ТОП-200 ВНЗ України. Зупинка громадського транспорту біля університету - це один з елементів іміджу. Враховуючи те, що зупинкою користуються не тільки студенти, викладачі та співробітники даного ВНЗ, пропонується її модернізація.

Мета проекту

Метою даного проекту є оновлення зупинки громадського транспорту задля забезпечення комфортного та безпечного перебування жителів міста.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Розроблено 3D-візуалізацію зупинки громадського транспорту. В Україні існує багато організацій, які пропонують свої послуги зі створення (оновлення) зупинних комплексів. Враховуючи той факт, що макет вже розроблено, це підвищить й час на монтаж даного зупинного комплексу.

Для кого цей проект

Даний проект орієнтований на велику групу мешканців міста: учні, вчителі та співробітники спеціалізованої школи №25; викладачі та діти, що навчаються у Центрі туристсько-краєзнавчої творчості, студенти, викладачі та співробітники МДПУ імені Богдана Хмельницького та інші.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Затвердження макету зупинного комплексу.
2. Подання затвердженого макету до організації, що займається створенням зупинних комплексів.
3. Монтаж зупинного комплексу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Основний параметр, за яким можна оцінити даний проект - це соціальний: забезпечення комфортного та безпечного перебування жителів міста на зупинці громадського транспорту.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради