• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Затишний дворик нашого дитинства На розгляді

Доданий
15.05.2019
Номер
72
Комунальне господарство

Створення загальнодоступного, сучасного та безпечного майданчика для активного дитячого відпочинку та спортивного розвитку мешканців багатоповерхових будинків № 398, № 404 стоквартирного району Нового Мелітополя.

Автор проекту
Галина
Галина Кучеркова
Бюджет
245 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
вул. Інтеркультурна (Дзержинського), 398, Мелітополь

Опис

Проблема

Майданчик знаходиться на прибудинковій території двох 5-поверхових будинків № 398 та № 404 у стоквартирному масиві Новий Мелітополь. За 40-річну експлуатацію надвірне обладнання занедбано, поламано та зовсім відсутнє навіть дитячі гойдалки та пісочниця. Загальна прибудинкова територія двох будинків відрізняється від інших будинків достатньо великою площею, що надає можливість розміщення на такій території не тільки дитячої, а ще й спортивної площадки для мешканців різного віку.
Завдяки цьому соціальному проекту буде надано можливість користування обладнанням дитячої та спортивної площадок більше 1200 квартир населеного багатоповерхового району.
За допомогою цього соціального проекту буде приведено до ладу територію 2-х будинків, створено місце активного відпочинку, забезпечено умови для цікавого проведення вільного часу дітей та дорослих району, надана можливість виховання активної здорової молоді, популяризації здорового способу життя.

Мета проекту

Мета цього проекту - створити комфортні умови для розвитку та активного відпочинку на свіжому повітрі дітей, підлітків та їх батьків, а також людей похилого віку шляхом покращення умов та безпечної організації спортивного та культурного дозвілля мешканців на території будинків № 398, № 404.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Реалізація цього громадського проекту вирішить проблеми дозвілля дітей дошкільного та шкільного віку, а також спортивного розвитку різновічної молоді, батьків та людей похилого віку шляхом встановлення:
- дитячого майданчика з різноманітними гойдалками, пісочницями, каруселями, гірками та ігровим комплексом;
- спортивного майданчика з вуличними тренажерами та спортивними елементами;
- будиночку для відпочинку, лавочок та урн для підтримання порядку.

Для кого цей проект

Мешканці багатоповерхових будинків мікрорайону: діти дошкільного та шкільного віку, молодь, а також їх батьки та люди похилого віку.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Проектні роботи.
2. Придбання та доставка нового обладнання.
3. Проведення робіт по встановленню ігрового і спортивного обладнання.
4. Облаштування майданчика лавочками та урнами.
5. Прибирання майданчика по завершенню робіт.

Ключові показники оцінки результату проекту

Результатом реалізації проекту буде соціальний показник: збільшення знаходження людей на свіжому повітрі, що безпосередньо позитивно впливає на стан здоров’я та розвиток людини, підвищення рівня кількості та охоплення різноманітного населення фізкультурою та спортом, підтримання здорового способу життя, відновлення спільного сімейного активного відпочинку.

Фотографії