• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Скейт-Парк Брав участь

Доданий
31.07.2020
Номер
68
Спорт

Екстримальні види спорту зараз дуже популярні серед молоді, субкультура розвивається, що позитивно впливає на здоров'я молодого покоління.
Нажаль, в Мелітополі відсутні якісні скейт-парки та інфраструктура для катання, немає жодної можливості для тренувань. Будівництво скейт-парку дозволить молодим мелітопольцям тренуватися та виконувати трюки в спеціально відведеному для цього місці.

Автор проекту
Бюджет
473 002 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Мелітополь

Опис

Проблема

Екстримальні види спорту зараз дуже популярні серед молоді, субкультура розвивається і це позитивно впливає на здоров'я молодого покоління. Але на жаль, в Мелітополі відсутні скейт-парки та інфраструктура для катання, немає жодної можливості для тренувань. Коли проект буде реалізовано кожна дитина та дорослий зможе тренуватися і виконувати нові трюки в спеціально відведеному для цього місці, не боячись, що травмує або злякає перехожого, як це часто трапляється, коли тренування проходить просто на вулиці.

Мета проєкту

Створення сучасного багатофункціонального скейт-парку під відкритим небом в Мелітополі, де будуть розвиватись: скейтборд, стрітборд, агресів верт, агресів стріт, велосипеди ВМХ, самокат, велосипеди МТВ, а молодь буде мати місце для спілкування, активного відпочинку та вчитиметься самостійно доглядати за технічним станом свого обладнання. Перш за все будівництво скейт-парку має величезне соціальне значення. Важливим моментом є те, що правильний скейтпарк дозволяє організувати вільний час для великої кількості жителів, і особливо, підлітків.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Пропонується побудувати невеликий скейт-парк в парку культури і відпочинку ім. Горького. Скейт-парк - це спеціально побудована майданчик для людей, що займаються екстремальними видами спорту, такими як скейтборд, стрітборд, агрессив верт, агрессив стріт, велосипеди ВМХ, самокат, велосипеди МТВ, щоб кататися і вдосконалювати трюки. Цей міні-скейтпарк стане місцем де буде тренуватися молодь у вільний від навчання час. Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність: наше місто досить стрімко розвивається. А територія для активного розвитку для скейтбордингу та BMX відсутні. Реалізація даного проекту згуртує спортсменів на даній території, і дасть можливість займатися цим професійно. На теперішній час діти катаються біля парадних, де рівні доріжки, заважаючи пішоходам. Катаються на паркові, де дихають вихлопними газами машин. Бюджетна ефективність проекту При будівницті даного обєкту виробник дає гарантію на каркас - 5 років на поверхню для їзди - 3 роки.

Для кого цей проєкт

Такий скейт-парк позитивно вплине на соціальну ситуацію і виховання дітей, які матимуть місце для дозвілля. Спортивні федерації зможуть проводити змагання, а мобільні фігури, за потреби, можуть бути перенесені в інше місце. Поява скейтпарку в Мелітополі дасть можливість дітям кататись у безпечних та облаштованих місцях, не виїжджаючи на проїжджу частину.

План заходів з реалізації проєкту

1. Проектування 2. Підготовка Майданчику 3. Закупка та доставка обладнання 4. Монтажні роботи 5. Відкриття скейт-парку

Ключові показники оцінки результату проєкту

1. Молодь міста отримає нове місце для відпочинку, розваг, тренувань та проведення дозвілля, а це більш ніж 10 000 осіб. 2. Розвиток субкультур міста та екстримальних видів спорту, що необхідно для розвитку сучасної молоді нашого міста для підтримки активного і здорового способу життя. 3. Скейтбординг та BMX додали в Олімпійську програму, отже будівництво скейт парку може стати стартом для тренування майбутніх олімпійських мелітопольців-чемпіонів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проєкту, на які слід звернути увагу

Зміни вартості обладнання та робіт. Недостатньо точні розрахунки.

Приклади (кейси) схожих рішень

https://skpark.ru/projects/skateparks/

Фотографії