• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

«Вухастий острів» - облаштування майданчика для вигулу та дресирування собак Брав участь

Доданий
26.04.2019
Номер
26
Комунальне господарство

Облаштувати належний майданчик для вигулу та дресирування собак, що дозволить безпечно і корисно проводити час зі своїми улюбленцями . Майданчик має стати центром об’єднання власників тварин, обміну новою інформацією та досвідом, місцем для можливих занять, змагань і семінарів задля підвищення рівня культури та відповідальності власників.

Автор проекту
Світлана
Світлана Апанасенко
Бюджет
75 000 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
просп. Хмельницького, 95, Мелітополь

Опис

Проблема

Досить гострою проблемою нашого міста є відсутність відповідно обладнаних майданчиків для виховування та вигулу домашніх улюбленців, що спричиняє виникнення непорозумінь та конфліктних ситуацій між мешканцями і власниками собак, оскільки вигул та дресирування здійснюється в неналежних місцях – на подвірії школи №24.

Мета проекту

Створити майданчик для вигулу та дресирування собак, підвищення рівня культури та громадської активності власників собак; посилення рівня соціальної відповідальності власників – прибирання за собаками; зменшення кількості конфліктних ситуацій за участю собак; популяризація серед власників собак можливостей спеціалізованого майданчика, що сприятиме створенню безпечних умов для тренувань та вигулу,створення місця проведення професійних консультацій з кінологами та спеціалістами, організація розважальних та освітніх заходів на території майданчика: вистави, змагання, конкурси.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Визначити можливість організації, розробити модель та облаштувати спеціалізований майданчик для вигулу та дресирування собак зі спеціалізованими снарядами для занять та обов’язковим комплектом внутрішнього благоустрою. З огляду на зазначене пропонуємо наступні рішення:
1. Визначення місця розташування. Майданчик для вигулу та дресирування собак - це майданчик, розташований на спеціально відведеному для цього місці, огороджений та відповідно обладнаний. Оптимальний варіант розташування –парк Садстанції
2. Площа забудови та вибір огорожі. Умовна площа майданчика, огородженого з чотирьох сторін, враховуючи територіальну особливість – прямокутник 10х55м. Вибір огорожі типу - секційний паркан з рабиці забезпечить легкий монтаж та естетичність. Висота огорожі - 1,80м (найкраща для проведення активних занять та ігор з собаками). Два входи забезпечуватимуть зручність як на початку відвідування майданчику так і після, вийшовши на територію парку для повноцінного вигулу свого улюбленця.
3. Розробка моделі майданчика і вибір обладнання. Пропонуємо розроблену модель майданчика обладнаного тренувальними снарядами з 5 елементів, виготовлених під замовлення, для організації тренування собак і рухової активності за кресленнями Міжнародної кінологічної федерації з врахуванням побажань власників та спеціалістів з дресирування собак (бум, бар'єри, покришка, трамплін, гірка), а також необхідними елементами благоустрою (лавки, урни).

Для кого цей проект

Власники тварин, а також потенційні власники, особливо діти та підлітки, які відтепер стануть із задоволенням проводити корисно час на майданчику, займаючись спортом з улюбленцем.
Мешканці міста – собака без намордника і повідка на спеціально відведеній території.
Гості – спеціалісти з тренувань, зоопсихологи, ветеринари, спеціалісти з годування, тренери спеціалізованих шкіл з кінологічного спорту.

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Перший етап – розробка дизайну майданчика та виготовлення проектно-кошторисної документації.
Другий етап – проведення тендеру та закупівля обладнання.
Третій етап – провести роботи по підготовці території під майданчик.
Четвертий етап – доставка та монтаж обладнання.
П’ятий етап – відкриття та презентація проекту із запрошенням гостей: власників собак, мешканців міста та спеціалістів з поведінки та тренувань улюбленців.

Ключові показники оцінки результату проекту

Для власників собак: наявність місця для тренування та вільного вигулу дозволить підвищити рівень відповідальності, культури і громадської активності, сприятиме отриманню знань, можливості спілкування та обміну інформацією з іншими власниками. Підлітки матимуть ще один майданчик для заняття спортом разом зі своїм домашнім улюбленцем.
Для мешканців: чисті прибудинкові території, відсутність шуму від гавкоту собак біля дому та безпечні для дітей та їх батьків дитячі майданчики зменшать виникнення конфліктних ситуацій між власниками та мешканцями.
Для міста: поліпшення екологічної ситуації і санітарно-епідемічного стану підвищить задоволеність містян більш комфортним проживанням у місті і забезпечить нормативне врегулювання питання утримання тварин в Славутичі. Розподіл простору між різними категоріями мешканців підкреслить, що місто дружнє не тільки до людей, але й до собак.
Для собак: місце де можна побігати без повідка і намордника та мати можливість дресирування для сбалансованого росту, здоров'я, гарного самопочуття і комфорту, відповідно до фізіологічних потреб.

Фотографії

Експертна оцінка