• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Мотузковий парк для дітей в сквері "Товари для дому" Брав участь

Доданий
07.06.2020
Номер
2
Комунальне господарство

Сквер біля магазину "Товари для дому" є одною з найбільших зелених зон мікрорайону. Діти можуть гуляти тут в безпеці від автомобілів. Пропонуємо обладнати в сквері перший в нашому місті безпечний мотузковий парк для дітей.

Автор проекту
Дарія
Дарія Генова
Бюджет
190 905 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
бульв. 30-річчя Перемоги, 50, Мелітополь

Опис

Проблема

Мікрорайон є густонаселеним районом з порівняно великою щільністю забудови, то ж діти та дорослі потребують безпечних та зручних місць для відпочинку. До того ж влітку буває важко знайти тінистий та прохолодний майданчик, а взимку – захищений від вітру. Сквер біля магазину «Товари для дому» ідеально відповідає цим умовам, бо вже має огорожу та багато лав для сідіння. Але здебільшого тут вигулюють собак та збираються компанії для вживання алкогольних напоїв. Як мама двох дітей та мешканка району, я пропоную перетворити сквері з місця, де небезпечно проходити в темний час доби, в унікальний для нашого міста майданчик з мотузковими конструкціями для дітей.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

В нашому місті останнім часом встановлюються багато дитячих майданчиків, але більшість з них складаються з звичайних гірок та гойдалок. В Мелітополі поки що немає безкоштовних мотузкових парків. Великі комплекси потребують особливих умов встановлення, великих коштів та контролю за безпекою. Я пропоную почати з більш простих, але оригінальних споруд. Запропоновані мною конструкції та каруселі є безпечними навіть для маленьких дітей, стійкими до впливу зовнішнього середовища, не потребують особливих умов встановлення та експлуатації чи спеціальних покриттів (можуть монтуватися безпосередньо на грунті). Також важливо, що для встановлення обладнання всі дерева будуть збережені, бо окремі елементи є компактними за розміром.

Для кого цей проєкт

Цей проект мають оцінити і дорослі, і маленькі жителі мікрорайону, які отримають унікальну та затишну зону відпочинку, де діти не будуть безпечно гратися, а дорослі відпочивати у затінку. Цей проект може покласти початок масштабному перетворенню занедбаного скверу в місце, яким будуть пишатися всі мешканці нашого міста!

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Управління житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради